Lajme Shqip Friday, 20 September 2013 14:26

Në ka ndonjë këngëtare shqiptare që i ka shijuar në maksimum pushimet e verës ajo është pa dyshim shqiptarja nga Shkupi Adelina Tahiri. Pasi shijoi plazhet e bukura të Greqisë, bukuroshja së fundmi ka fluturuar drejt Dubait ku ka shijuar një eksperiencë të paharrueshme.

Adelina provuar të rrisë adrenalinën me hedhje nga lartësia, por edhe me zhytje nën ujë dhe mesa duket ia ka arritur qëllimit. /albeu/