Lajme Shqip Tuesday, 25 August 2015 08:22

Diva e muzikës shqiptare, Adelina Ismajli do t’i rikthehet skenës.

Si duket ajo do të merret me vallëzim për disa javë, si pjesë e një spektakli të vallëzimit të quajtur “Dance with me”.

Emrat më të spikatur që pritet të marrin pjesë në këtë spektakël janë Ingrid Gjoni, Albërie Hadërgjonaj, Arilena Ara dhe humoristi Cekja ( Sejfulla Myftari) etj.

Fituesi i edicionit paraprak të këtij festivali ishte çifti Sabri Fejzullahu dhe Rozana Radi.