Lajme Shqip Wednesday, 09 September 2015 12:14

 

Teuta Krasniqi, aktorja e afirmuar e filmit, teatrit e televizionit, është ndër të paktat personazhe që gjithmonë mbetet në top-listën e të preferuarave.

Në të vërtet, aktoret në Kosovë, pak ngjallin kureshtje, por me Teutën është ndryshe. Ajo gjithmonë është IN, ndoshta edhe se është kaq moderne dhe në hap me kohën.

Teuta është e zonja edh në “selfie”. Këtij trendi nuk po i ikë asesei as aktorja që së fundi shkëlqeu në shfaqjen “Gishti”, shkruan “Kosovarja”.

E, pas kësaj performance, një ndjekës i saj e krahasoj me ikonën e ndjerë të Hollivudit Merlin Monroe, transmeton “Kosovarja”.

Ju a mendoni se i ngjan?