Lajme Shqip Tuesday, 18 August 2015 16:16

Edhe pse është bërë nënë, Soni Malaj vijon të ruajë një fizik me linja perfekte, dhe kjo falë ushtrimeve të vazhdueshme të saj në palestër.

Dhe rezultati është i qartë, këngëtarja është gjithnjë e më seksi, transmeton Telegrafi.

Këtë fakt Soni nuk heziton ta vërë në pah në daljet e saj apo edhe në fotografitë që publikon në rrjetet sociale.

Edhe një herë këngëtarja ka treguar fizikun joshës që posedon, duke treguar me bikini linjat seksi.