Lajme Shqip Monday, 18 November 2013 16:45

Një fotografi, e cila po qarkullon në internet dhe ku shihet ylli kosovar i Manchester United, Adnan Januzaj me një bukuroshe, ka bërë që të përhapen zëra se ajo mund të jetë e dashura e tij.

18-vjeçari i lindur në Bruksel është një tip futbollisti që ka dëshirë ta mbajë larg publikut jetën e tij private dhe rrallë herë paraqitet para medieve mirëpo kjo fotografi si duket ka rrjedhur përmes rrjeteve sociale, transmeton Zëri.

A është kjo e dashura e Adnanit? Kësaj përgjigje do ti jepet një përgjigje e sigurt shumë shpejt.../albeu/