Lajme Shqip Thursday, 13 August 2015 19:14

Marina, bukuroshja bjonde e ekranit, sonte ka dalë me Jorin, mbesen e saj të dashur.

Marina që këto kohë është tejet e diskutuar për një lidhje të mundshme me Getoar Selimin, mbesen e saj me emrin Jori, e quan “jetë”.

Të dyja bukuroshet duken me stil dhe rehat nën shoqërinë e njëra tjetres.

Pa dyshim që një bjondinë dhe një brune të ulura në një vend, janë kombinim perfekt.