Lajme Shqip Tuesday, 08 September 2015 10:15

Ishte njëra ndër këngët që tentoi të marrë primatin e njërit ndër hiteve të kësaj vere. Bashkëpunimi mes Getit dhe Luanës përpos që nuk u pëlqye dhe aq, tash është në shënjestër të medieve për një tjetër fakt.

“Tirana Lifestyle” rezulton të jetë këngë e kopjuar nga Wiz Khalifa, Jucy J dhe të tjerë mjeshta të rap-it të cilët kanë publikuar rreth një vitë më parë “Shell Shocked”, sic bënë të ditur Lapsi.al.

Duket se lideri i Baba Stars kur bëhet fjalë për duetin me “kunatën” nuk është treguar kreativ duke kopjuar amerikanin.

Mbetet të shihet nëse dyshja do të bëjë ndonjë prononcim në lidhje me këtë skandal të këngës së përbashkët e cila në Youtube deri tani ka grumbulluar rreth 4 milionë klikime./Prive.al/