Lajme Shqip Wednesday, 14 December 2011 10:00

Këpucët në ngjyrën bezhë janë të domosdoshme. Ato duhet t’i ketë çdo femër në garderobën e saj.

Kini vëmëndjen vajza! A dëshironi të dukeni më të gjata, më të holla dhe me këmbë më seksi?

Këpucët nudo (që janë ekzaktësisht siç është ngjyra juaj e lëkurës), do të zgjasin këmbët tuaja, duke bërë që ju të dukeni më shtatlarta, më të gjatë dhe më të holla.

Njerëz të famshëm si Kylie Minogue, Eva Longoria, Jessica Mauboy dhe Victoria Beckham, apo edhe Princesha Kate, shpesh herë i përdorin këto lloj këpucësh në tapetin e kuq.

Mos harroni:

– Ju duhet të kërkoni për një palë këpucë që janë ekzaktësisht siç është ngjyra e lëkurës suaj.

– Gjëja më e mirë e këpucës ngjyrë bezhë është se shkon me çdo gjë në garderobën tuaj.

 Disa nga llojet e këtyre këpucëve janë të pasqyruara edhe në foto.

(LajmeShqip.com)