Lajme Shqip Friday, 09 September 2011 07:38

Prishtinë – Zv/kryeministri për zbatimin e Marrëveshjes së Ohrit, Musa Xhaferi, do të qëndrojë sot për vizitë zyrtare në Republikën e Kosovës.

Gjatë kësaj vizite, Xhaferi do të realizojë takime me zëvendëskryeministrin e Republikës së Kosovës, Hajredin Kuçi, me kryeministrin Hashim Thaçi dhe me presidenten e Republikës së Kosovës, Atifete Jahjaga.