Lajme Shqip Monday, 28 November 2011 12:16

Kryeministri Thaçi dhe anëtarët e kabinetit qeveritar kanë bërë homazhe pranë varrezave të kompleksit Ademi Jashari në Prekaz me rastin e festës së 28 Nëntorit.

Pas homazheve kreu i qeverisë nuk është pritur si zakonisht nga vëllai i Adem Jasharit, Rifat Jashari në odën e Jasharëve në Prekaz, raporton KTV-ja.