Lajme Shqip Monday, 07 October 2013 16:46

 

Një incident që për fat është mbyllur pa viktima ka ndodhur në fshatin Tateshi i Epërm, të Strugës. I.A ka qëlluar mekallashnikov në drejtim të bashkëfshatarit të tij me incialet T.M, por plumbat nuk e kanë kapur këtë të fundit dhe ai ka arritur të shpëtojë. Mësohet se shkak për këtë ngjarje është marrëdhënia e dashurisë që gruaja e I.A kishte me T.M-në. Forcat e rendit kanë arrestuar personin në fjalë dhe kanë nisur hetimet, për zbardhjen e plotë të ngjarjes.