Lajme Shqip Monday, 15 July 2013 13:56

Tiranë – Kryetari i partisë Socialiste ka zhvilluar mesditën e sotme një takim me k aleatin e tij, njëherësh kreun e LSI-së Ilir meta. 
Takimi u zhvillua na ambientet e selisë rozë, ndërkohë që mediat nuk kanë qenë prezente, raporton BW.  
Nuk dihet shkaku i takimit Rama-Meta, ndërkohë që dy përfaqësuesit e punë për përgatitjen e programit të përbashkët qeverisës PS-LSI, Edmond Haxhiansto dhe Ilir Beqja, dhanë një afat 10 ditor për përgatitjen e programit të përbashkët bashkëqeverisës.