Lajme Shqip Tuesday, 19 November 2013 11:34

Një trup pajetë i djegur është gjetur mëngjesin e sotëm në Pogradec. Kufoma u gjet në anë të rrugës nacionale Pogradec-Qafë Thanë.

Kalimtarët kanë vënë re trupin në anë të rrugës dhe kanë sinjalizuar menjëherë policinë, e cila ka mbërritur në vendngjarje.

Për shkak të dëmtimit të madh, trupi është i paidentifikueshëm. Pritet që ekspertiza të hedhë dritë mbi ngjarjen, por paraprakisht dyshohet për një krim.