Lajme Shqip Tuesday, 28 June 2011 14:18

Pejë – Mëngjesi i hershëm i së martës kanë qenë fatal për një qytetar në Pejë.

 

Në orët e hershme të mëngjesit të ditës së martë në një lokal bixhozi në qytetin e Pejës është vrarë një 35-vjeçar nga fshati Maznik i Komunës së Deçanit.

 

Nga hetimet e deritashme të policisë nuk është kuptuar shkaku i vrasjes, por është arrestuar një person dhe konfiskuar një pistoletë, me të cilën dyshohet të jetë bërë vrasja. (LajmeShqip.com)