Olldashi dhe Topalli marrin poste të larta në PD? » ollda luli

Ministri i Transportit Sokol Olldashi dhe kryetari i Bashkise se Tiranes Lulzim Basha, gjate nje koncerti festiv ne Pallatin e Kongreseve te organizuar nga Forumi Rinor i PD, me rastin e 21 vjetorit te rrezimit te bustit te ish diktatorit Enver Hoxha.


Comments are closed.