Lajme Shqip Friday, 31 July 2015 12:53

Edhe pse zgjedhja e Presidentit është në vitin 2017, për shkak të stinës së ftohtë mes Edi Ramës dhe Ilir Metës, por edhe për shkak se është një periudhë pa lajme, gjithmonë shfaqet ‘opsioni’ Fatos Nano.

Thuhet se ai do nisë sërish një betejë për postin e presidentit.

E përditshmja Sot shkon më tej kur thotë se pritet që në ditët në vazhdim të ketë një takim mes Fatos Nanos dhe Edi Ramës për këtë çështje.

Sipas kësaj gazete, Nano ka provokuar dy sondazhe për të parë nëse njerëzit e duan si President.

Këto mbeten spekulime, ndërkohë që Fatos Nanon më shumë e mbajnë aktiv në opinionin publik disa profile false në FB.