Lajme Shqip Wednesday, 04 November 2015 08:50

Kryeministri i Kosovës Isa Mustafa dhe Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Arsim Bajrami, do të mbajë konferencë për medie lidhur me procesin e anëtarësimit të Kosovës në UNESCO.

Konferenca do të mbahet në ndërtesën e Qeverisë.