Lajme Shqip Tuesday, 04 February 2014 15:45

Policia e Tiranës bëri me dije se ka arrestuar gjashtë të rinj, të gjithë nga zona e Kamzës dhe Bathores, ndërkohë që ka shpallur në kërkim një tjetër, pasi akuzohen për një seri vjedhjesh me dhunë të karburanteve.

Këto pamje tregojnë momentet shokuese kur ata grabisin një pikë karburanti.

Ata akuzohen të paktën për gjashtë vjedhje./tema/

 

VIDEO: http://www.youtube.com/watch?v=_ZoaPbJjpaU