Lajme Shqip Monday, 31 December 2013 18:44

Tirane – Kremtimi i Vitit të Ri është një nga festat më tradicionale që mbledh bashkë familjarë, miq e shokë.

Portali LajmeShqip.com uron të gjithë shqiptarët kudo që janë: “Gëzuar Vitin e ri, 2013!”

Një vit ikën e një tjetër troket në jetët tona.

Duke shpresuar të jetë më i mbarë per shqiptarët. por edhe per te gjithë boten. Me fishekzjarre, shampanjë, gjel deti, vizita, këngë, puthje e përqafime, do festohet sot në mbrëmje ndërrimi i viteve.

Në këto pak çaste para ndërrimit të viteve dëshirojme të gjendemi pranë jush, të ndajme ketë mesazh, së bashku me ju, gëzimin e vitit që presim, urojme për ju, njerëzit tuaj më të dashur, një vit të ri plot shëndet, mbarësi, lumturi, gëzim, suksese. Urojme që viti 2013 të jetë viti i realizimit të aspiratave dhe ëndrrave tuaja më të bukura.(LajmeShqip.com)