Lajme Shqip Wednesday, 13 April 2011 18:16

Kukës – Reshjet e dëborës dhe temperaturat e ulëta kanë përfshirë gjithë qarkun e Kukësit.

Deri më tani nuk janë konstatuar probleme në qarkullimin rrugor, por reshjet intensive vijojnë.

Raportohet se reshjet intesive kanë nisur që në orën 17.00 të pasdites së të mërkurës, ndërkohë që reshjet e borës kanë nisur edhe në qarkun e Dibrës në lartësitë mbi 1 mijë metra.