Lajme Shqip Wednesday, 06 November 2013 01:18

Shkup- Kryeministri i Shqipërisë , Edi Rama ka bërë bashkë krerët shqiptarë në Maqedoni, kreun e Bashkimit Demokratik për Integrime, Ali Ahmetin dhe atë të Partisë Demokratike Shqiptare, Menduh Thaçi,
Kryeministri ka shrkuar në faqen e tij zyrtare në Facebook: “Darke vellazerore ne Shkup me Ali Ahmetin dhe Menduh Thacin”.
Ndërkaq shefi i kabinetit të kreut të BDI-së Artan Grubi, ka postuar një fotografi në faqen e tij në Facebook, ku shihen Rama, Ahmeti dhe Thaçi duke darkuar./LajmeShqip/