Lajme Shqip Sunday, 18 August 2013 17:33

Ish-bashkëshortja e Shkëlzen Berishës, Sadije Berisha, ka replikuar me komentuesit në Facebook, të cilët e kanë kritikuar atë për pushimet që ka kaluar në vilat qeveritare në Dhërmi. Sadija shprehet se ajo nuk ka përfituar asgjë nga të tjerët, pasi ka paratë e saj.

“E dashur Nadja, Jam me fat që kam paratë e mia, dhe të gjithë e dijnë, po kështu të gjithë e dinë që unë kam punuar shumë. Kjo foto nuk është bërë në Dhërmi, por në një vizitë private me familjen në Turqi. E verteta nuk shet gazeta, gjithe të mirat”- pergjigjet Sadije Berisha, raporton Gazeta Tema.

Më pas vjen dhe përgjigjja e komentueses:

“Sadije faleminderit per sqarimin dhe per pergjigjen por nuk eshte kjo fotografia ku ne kemi komentuar atje dhe jo vetem une por edhe shume komentues te tjere por eshte fotografia e viles ne Dhermi ku ti o kaloje pushimet me femijet e tu dhe ku deklaroje se e pelqeje shume ate vend te cilen ti e ke hequr se te beri presion ish familja dhe une nuk jam gazetare. Edhe fotografine edhe komentet t’i i ke hequr te gjitha por po deshe une e kam akoma linkun qe e ke publikuar ti vete ate foto”