Lajme Shqip Tuesday, 24 September 2013 15:35

Prishtinë- Largimi i Fatmir Limajt nuk e zbeh dhe dobëson aspak PDK-në. Kështu ka thënë kreu i Grupit Parlamentar i PDK-së, Adem Grabovci në lidhje me deklaratën e djeshme të deputetit Limaj, shkruan Koha.

Në reagimin e kandidatit të PDK-së, për kryetar të Malishevës, Isni Kilaj, thuhet se mbështetja e tij për Iniciativën është në kundërshtim me normat statutore të PDK-së./albeu/