Lajme Shqip Monday, 30 September 2013 16:01

Një 34-vjeçar nga Elbasani është vënë në pranga me akuzën e abuzimit me të mitur. Ngjarja është regjistruar në Elbasan dhe ajo që e bën akoma më të rëndë është fakti se vajza e abuzuar është mbesa e të arrestuarit Eno Eshi.

Kanë qenë familjarët e minorenes K. Ll., 13 vjeçe, ata që kanë denoncuar 34-vjeçarin në polici. Policia po bën verifikimet e nevojshme lidhur me rastin.