Lajme Shqip Monday, 21 September 2015 08:34

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në magjistralen Prishtinë- Mitrovicë. Një makinë është aksidentuar rëndë me një motoçiklete. Si pasojë ngasësi I motoçikletës ka mbetur I vdekur në vend.

Policia është ne vendin e ngjarjes dhe po heton rrethanat e këtij aksidenti. Express ju sjell foto nga vendi I ngjarjes.