Lajme Shqip Friday, 18 September 2015 15:56

Dy persona tentojnë të vjedhin dy thasë me patate, por Igor Kudimov, 43 vjeç, shkon ti ndalojë.

Kudimov sapo sheh hajdutët, hidhet mbi makinën e tyre për t’u rrëzuar më pas në rrugë.

Sipas mediave ruse, 43-vjeçari ka marrë plagë të lehta, ndërsa policia ka arrestuar dy studentë të moshës 17 dhe 18 vjeç.

Pasi videoja bëri xhiron e botës në web, Igor mori pseudonimin e “Chuck Norris siberian”.