Lajme Shqip Monday, 14 September 2015 12:25

Ka mbushur faqet e tabloidëve në botë rasti i një çifti në SHBA, të cilët u kapën duke bërë seks në parkingun e supermarketit.

Deri këtu nuk ka asgjë të çuditshme, por atij i kishte rënë të fikët, ndërsa ajo i kishte hipur sipër duke bërë seks.

“Nuk u përmbajta,” tha 36-vjeçarja, duke pranuar se ishte e dehur.

Por ka shumë incidente të tilla të çuditshme.

-Në Gjermani, një çift adoleshentësh u kapën në flagrancë duke bërë seks në një pishinë. Poshtë nën ujë, çifti 18 dhe 19 vjeç, po shijonin njëri-tjetrin. Të dy u arrestuan dhe kanë dalë përpara një gjykate për minorenët.

-Këtë javë një çift që po udhëtonte nga Parisi në Stokholm të Suedisë, u kap duke bërë seks në banjën e avionit. Piloti e bëri të ditur këtë lajm në interkom për të gjithë pasagjerët: “U urojmë një riprodhim të mbarë”, tha ai.

-Një çift në SHBA u arrestua për prishje të qetësisë publike. Ata ishin të dehur. Por kur i futën në makinën e policisë, ata nuk u përmbajtën dhe nisën të bëjnë seks në mjetin e forcave të ligjit.

-Mbetet legjendare historia në një plazh në Itali. Mjekët u thirrën për të ndarë një çift, që kishte “ngecur” duke bërë seks. Djali nuk e hiqte dot penisin nga vagina e saj.