Lajme Shqip Thursday, 10 September 2015 21:58

Një aktor rus 84-vjeç i njohur për më shumë se 140 role në filmat rus, ka filluar një jetë të re me gruan e tij që është 60 vjet më e re se ai.

Aktori legjendar rus, Ivan Krasko martoi të fejuarën e tij 24-vjeçare Natalia Shevel, që është një ish-studente e tij, në një ceremoni ‘sekrete’ të mbajtur me miqtë dhe familjarët e tij dje në St. Petersburg.

Përkundër faktit që kanë marrë shumë kritika nga shumë njerëz, çifti e përshkruan marrëdhënien e tyre në një intervistë për një TV rus si një ‘përshtatje e bërë në parajsë’, transmeton Lajmi.net.

Fotografitë nga martesa e tyre mund t’i shihni më poshtë: