Lajme Shqip Wednesday, 03 August 2011 12:32
Lajme Shqip Wednesday, 03 August 2011 12:32

Ёshtё e çuditshme se si disa prindёrve u duket mjaft argёtuese tё fusin fёmijёn nё mikrovalё, apo ta lidhin pas murit me ngjitёse!

Kujt do t’i shkonte ndёr mend t’i jepte fёmijёs pёr tё luajtur njё kukull Hitleri, ta miqёsonte me njё gjarpёr tё vёrtetё, apo ta shtrinte fёmijёn e dremitur tek mbathjet e veta, gjatё kohёs qё ishte nё tualet?

Fotografi tё tilla tё sjellin kujtime tё gabimeve tё prindёrve tё famshёm, si Britney Spears qё drejtonte makinёn me djalin e saj nё prehёr, apo Michael Jackson qё ngrinte nё ajёr, jashtё dritares, vajzёn e tij tё vogёl.

Por, ndryshe nga si mund ta mendojë shumёkush, kёta prindёr i shohin kёto foto si argёtuese dhe pёr mё tepёr kanё qenё vetё kёta prindёr qё i kanё postuar kёto foto nё ParentFails.com.

Nёse do t’u duket argёtuese edhe vetё fёmijёve kur t’i shohin fotografitё e fёmijёrisё sё tyre apo jo, ёshtё njё çёshtje tjetёr. (LajmeShqip.com)