Lajme Shqip Tuesday, 01 September 2015 12:21

Kjo video është regjistruar nga kamera e sigurisë në garazhin e një ndërtese, ku tregohet momenti i rrëmbimit të një vajze.

Gjegjësisht, në video ju mund të shihni dy njerëz duke u përpjekur për të rrëmbyer vajzën dhe ta fusin në bagazhin e makinës.

Teksa një burrë ka mbajtur atë, tjetri erdhi me makinë dhe ka dal për të hapur bagazhin e makinës, por pastaj erdhi diçka krejtësisht të papritur, transmeton TetovaSot.