Lajme Shqip Wednesday, 09 September 2015 16:21

Momenti kur një ushtar amerikan tenton ta ‘godasë’ devenë në pjesën e pasme të saj është kthyer në një moment tepër qesharak, pasi ai u godit me këmbë nga kafsha në Afganistan.

Videoja shfaqë ushtarin, i cili quhet Frank dhe është në Afganistan, duke qëndruar afër devesë para se të provojë ta prekë atë – një bast të cilin e kishte bërë me ushtarët e tjerë.

Por, ushtari, edhe pse nuk arrin ta godasë devenë siç dëshironte, merr një goditje me këmbë nga ajo, duke i treguar atij se ‘kush është bosi këtu’, transmeton Lajmi.net.