Lajme Shqip Thursday, 13 August 2015 16:23

 

Sipas informatave paraprake dhe dëshmisë së shoferit, makina me targa rumune nën drejtimin e një grua pati një difekt teknik dhe për këtë arsye përfundoj në det duke kaluar mbi kokat e turstëve nga rruga që ndodhej pranë plazhit

Ky aksident ndodhi në plazhin e Halkidikis të Greqisë, nuk pati të lënduar por vetëm dëme materiale si çadra, shezllone, karrike, përcjell zjarr tv.

Shoferi është demtuar lehtë sipas dëshmisë së një dëshmitari në vendgjarje.