Lajme Shqip Monday, 07 September 2015 16:57

Në rrjetet sociale po qarkullon një video ku shihet arrestimi i një femre e dyshuar si një prostitutë.

Sipas përshkrimit të videos ngjarja besohet të ketë ndodhur në Bužim të Bosnjës dhe Hercegovinës.