Lajme Shqip Saturday, 26 September 2015 09:52

Këngëtari milioner Nicolae Guta nuk ka arritur të përmbajë veten në një emision televiziv duke e goditur të dashurën e tij shtatzënë.

E gjitha ndodhi kur ai zbuloi se e dashura kishte fjetur me djalin e tij, shkruan Dailymail. Ai kishte dhjetë fëmijë me pesë gra të ndryshme.

Nga zemërimi se ajo e kishte tradhtuar, ai e kapi për flokësh dhe e godiste me aq fuqi sa kishte. Sigurimi në studio ndërhyri në mënyrë që të ndalojë atë së rrahuri gruan shtatzënë.