Lajme Shqip Tuesday, 15 September 2015 12:56

Daniel Medforth, ka pirë 35 viagra “vetëm për qejf”, e kështu kaloi pesë në erekesion.

Por ai pranon që kishte filluar të ndihet i trullosur e madje edhe të kishte halucinacione, transmeton Klan Kosova.

“Gjithçka çka shihja ishte e gjelbër”.

“Por kisha ereksion të paparë që nuk po largohej”.

Në momentin kur ai kishte vendosur të pinte gjithë ato Viagra, ai ishte tek një shok.

Por kur u kthye në shtëpi gruaja e tij u shokua dhe e thirri menjëherë ambulancën.

Medforth ka qënduar në spital për disa ditë, derisa u shërua tërësisht.

Por ai pranon që situata që kishte vënë veten ishte goxha e turpshme.

“Stafi mjekësor ishin shumë professional por mund të vihej re që e mbanin veten që të mos ia fusnin të qeshur”.

“Fatmirësisht gruaja ma ka falur, e unë jam me shumë fat që kam mbetur gjallë”, është shprehur Medforth.

Ai kishte të drejtë dhe mund të cilësohet me plotë gojë si një njeri me fat, sepse mbidoza me Viagra mund të sjellë probleme shumë serioze.