Lajme Shqip Thursday, 03 September 2015 13:25

Ky është momenti kur një aktore e re, e cila tentoi të shiste virgjërinë e saj për rreth 15 mijë euro, arratiset nga personi që ia bleu virgjërinë, pasi ai e përdhunoi.

Të paktën kështu pretendon aktorja, e cila zbriti me një litar nga dritarja e apartamentit.

Rreth 20-vjeçarja nga Azerbajxhani kishte pranuar të takohej me “blerësin” e virgjërisë në qytetin Perm në Rusi.

Por vajza thotë se Mikhail Dnistrian, 28 vjeç, i kërkoi që të punonte si prostitutë.

Më pas ai e përdhunoi.

Dnistrian është arrestuar.

E dashura e Dnistrian thotë se ka mbetur e habitur, pasi ai është tip i qetë.

Aktorja e re thotë se i kanë vdekur prindërit dhe vendosi të shesë virgjërinë për të financuar karrierën në aktrim.