Lajme Shqip Tuesday, 22 March 2011 19:07

Gaza – Katër persona, në mesin e të cilëve tre të moshës midis 12 dhe 18 vjet, humbën jetën pasi një tank izraelit gjuajti mbi një shtëpi në Rripin e Gazës, transmetuan agjencitë botërore. Në sulm janë lënduar edhe tre persona.  {template7}