Lajme Shqip Thursday, 27 August 2015 14:24

Këto janë momentet e fundit të tre vjeçares, e cila është mbytur nga njerku i saj. Njeriu trup-rëndë, emri i të cilit nuk bëhet i ditur, është kapur nga kamera duke e gjuajtur disa herë në pishinë vajzën tre vjeçare në një hotel në Michoacan.

Raportohet se në ato momente nëna ishte duke fjetur në dhomën e saj.

Pasi e hedh në mënyrë të një pas njëshme në pishinë, për një moment ndalon, për tu rikthyer sërish duke e gjuajtur atë të veshur me rroba sërish në pishinë dhe më pas në mënyrë bizare ia hedh unazën e sigurisë në ujë, por vogëlushja në ato moment ishte tepër e dobët për ta rrëmbyer atë. /Klankosova