Lajme Shqip Wednesday, 16 September 2015 12:01

Pak orë përpara se kryeministri Edi Rama të dalë në konferencën e paralajmëruar për çështjen e drogës, deputeti i PD, Kastriot Islami ka një propozim.

“Ka vetem nje menyre per ta filluar Konferencen e Shtypit Edi Rama ne Pallatin e Brigadave: TEST DROGE…Ne menyre qe Rama te heqe cilesimin Gjeneral i Krimit dhe Tahiri cilesimin Komandanti i Droges, duhet te fillojne Konferencen e Shtypit duke bere TESTIN E DROGES…Gjithcka tjeter eshte farse, mashtrim, genjeshter…”, shkruan ai në FB.